„Kochany Święty Mikołaju. To ja Senior….”

„Nie jest bogatym ten, kto dużo ma,
lecz ten, kto dużo daje” (Erich Fromm)
22 GRUDNIA zakończyliśmy pierwszą edycję, organizowanej przez nasze Stowarzyszenie akcji „Kochany Święty Mikołaju. To ja Senior….” I spieszymy Wam Kochani donieść, że każdy mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej przy ul. Ogrodowej w Kołobrzegu, otrzymał prezent od Mikołaja. Dzięki Wam mogliśmy obdarować dziewiętnastu pensjonariuszy i nie mamy słów, które mogłyby wyrazić to co czuliśmy wręczając Seniorom prezenty i co nadal czujemy.
A wszystko to dzięki Wam, ludziom o dobrych, wspaniałych sercach, którzy potrafią dzielić się i obdarowywać bezinteresownie innych. Do akcji włączyły się szkoły, firmy i osoby prywatne.
W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania uczniom, rodzicom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 8, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak, Prywatnego Przedszkola i Szkoły Podstawowej „Morska Kraina”, Zespołowi Szkół Morskich, Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu „Okruszek” w Kołobrzegu. Szkołom Podstawowym w Gminie Kołobrzeg, w Drzonowie i Dźwirzynie, tam włączyli się uczniowie, rodzice, nauczyciele, Szkolne Koło Caritas i Harcerstwo. Dziękujemy wszystkim osobom, które koordynowały akcję. Składamy podziękowania dla „Rafael Opieka dla Ciebie” i wszystkim osobom prywatnym, Pani Matyldzie Stanula, Pani Małgorzacie Pienierskiej, Pani Edycie Czuluk, Pani Oli Kluska, Pani Małgorzacie Niewiadomskiej i wszystkim pozostałym, anonimowym darczyńcom.
Życzymy wszystkim cudownych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten szczególny czas będzie okazję do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości.
Niech dobro, które przekazaliście wróci do każdego ze zdwojoną siłą.
Małgorzata Szczubkowska – Prezes Stowarzyszenia
Agnieszka Tułaza – koordynator akcji